Logo TC 't Laer
Thuis » Toernooien » Open 6/7 Toernooi 2011

Open 6/7 Toernooi 2011

Zondag 11 september
 
Het zit er weer op. Een fantastisch toernooi, geweldige deelnemers en qua weer hebben we ongelofelijk veel geluk gehad.
 
We willen graag de volgende mensen bedanken:
- Aafke Gaasbeek, we zijn blij dat ze volgend jaar weer onze bondsgedelegeerde wil zijn!
- Gerard Keetelaar, onze groundsman
- Paul van Latum, voor het spelen in tennishal Sprokkelenburg
- Onze sleepkinderen van vandaag: Dionne en Max
- Professional sport Laren
- Gert van der Bor van de Larense Wildhandel, voor al het heerlijke eten afgelopen week
- Kapsalon Claudette en Studio Monde, voor wat extra prijsjes en de prachtige foto's de hele week
- Pim Walter, voor alle goede zorgen achter en rondom de bar en voor de heerlijke hapjes die hij heeft geregeld
- Gonnie van der Horst, voor het maken van de heerlijke punch
- Alle andere (bar)vrijwilligers
- DJ Weslo
- Alle taartenbakkers en chocolade- en snoepbrengers (Ingrid, Karin & Eric, Akko, Boudewijn & Marlot)
- Hans en Vera voor de prachtige bloemen
 
Alle prijswinnaars gefeliciteerd en natuurlijk ook de winnares van "de smaakmakersbokaal": Karin van der Wal!
 
Hopelijk allemaal tot volgend jaar!
 
De Wedstrijdleiding,
Carolijne, Edmonde, Farida, Barbara en Nicole
 
                                                                                     
 
Zaterdag 10 september
 
Wist u dat? - We inmiddels weer een beetje zijn bijgetrokken na een kort nachtje? - Regent het niet, ze nog zeiken? - Dit een K#%-toernooi is, je kom maar niet weg? - Monde met Jan van Dam gaat mixen volgend jaar? - Zij dan wel eerst in training moet met Jan? - Er tot nu toe 305 sets en 2786 games zijn gespeeld? - Nel het ver schopt? - Nel het niet ver ziet? - We weer heeeeeeeerlijke taartjes hebben gekregen van Ingrid Schotsman? (bedankt!!!)
 
Kijktip voor morgen: Alle mooie finales!
                                                                                        
 
 
Vrijdag 9 september
 
De feestavond; woorden schieten te kort, ofwel, bekijk gewoon de foto's! Zaterdag weer meer tekst en weer de gebruikelijke wist u datjes.
 
                                                                                                     
 
Donderdag 8 september
 
 
 
Wist u dat: - Het droog is? - De zon schijnt? - Aafke gezellig weer kwam eten? - De punch er weer is? - De wist u datjes wel handig zijn, want hierdoor is de punch vanzelf weer aangevuld? - Eric appeltaart voor ons heeft gebakken? - Wij hier erg blij mee zijn? - Het thema van de feestavond: WIT met zonnebril is? - Eric Bruggeman jarig is? - De drop op is? - Farida manager is van de fysiotherapie-afdeling? - Er binnen 10 minuten een fysio aanwezig was? (Laurens bedankt!!!) - Corinnne toch naar het ziekenhuis moest met waarschijnlijk een gescheurde hamstring? - Kenneth op het strand zou werken? - Er een aardbeving is geweest in Nederland? - Het epicentrum op baan 2 was? - Pim super lekkere hapjes voor ons en iedereen heeft geregeld? (bedankt!!!) - We vanavond de huurmannetjes en de buurvrouwtjes op de baan hadden staan? - De buurvrouwtjes de Hanrathsingle-derby speelden? - We van Akko Schellingerhout heeeerlijke celebrations hebben gekregen? (bedankt!!!) - Monde volgend jaar in een jurkje naast Karin op de baan staat? - Je van een gesprongen string een dwarsleasie krijgt? - Kommer en kwel gewonnen hebben? - Het dus maar goed is dat Willem Kommer toch gekomen is? - Annelies haar Eye-rib lekker vond? - Carolijne even mee moest voor Pim z'n balletjes?
 
Kijktip voor morgen: De wedstrijdleidng op de dansvloer in witte outfit mét zonnebril.
                                                                               
 
 
 
Woensdag 7 september
 
 
 
Ja hoor, hoppa! En weer een avond niet in de hal!!!
 
 
Wist u dat...? - Als het vandaag niet gaat, het morgen wel weer gaat? - Geerie Tena Leda heeft? - Monde een nieuwe vriend heeft? - Gerard de gelukkige is? - Monde maar meteen een vluggertje deed? - Wim Kommer eerst niet zou komen, maar toch wel komt? - De kogel wel door de kerk is maar gelukkig niet door de tent? -  Carolijne vindt dat ze alles beter kan? - Het woord delegeren haar vies is? - Zij wel 2 partijen van half 10 erop had vóór half 10? - Bar dit om 20u niet voor elkaar kreeg? - Bar toch echt beter weet wie wie is? - Hey is als je met iemand knikkert? - Eric speciaal voor Anne Greet kwam? - We gaan socializen? - De pro-sets verwarring door de wedstrijdleiding zelf gecreeërd zou zijn?? - Bar de ideale vrouw is, je mag alles pakken behalve haar schouder? - Het thema van de feestavond WIT is, mét zonnebril? (een berenvel mag natuurlijk ook...) - Farida een avondje vrij had? - We hopen dat Veldhuis en Kemper dit konden waarderen? - De punch al op is? - Fotografie als prostitutie is, ieder z'n eigen wijk?  - Happy feet ook op het park was? - En black beauty ook? - Petra de kamelen-race heeft gewonnen? - En Karin d'r oksels vanochtend heeft ingevlochten? - Nog niet de hele Hanrathsingle een volwassen tennistas heeft gekocht? - Een van die dames de volwassen tassen bestempeld als Lilly-Billy tassen? - Nel Veerkamp is herrezen?  
 
Kijktip voor morgen: 20.30u RTL5: Expeditie Robinson
 
 
                                                                                                     
 
 
 
Dinsdag 6 september
 
 
 
 
 
 
 
Drup drup drup drup drup....
 
Blub blub blub blub blub....
 
Het was nat, heeeeeuuuullll errrug nat!
 
Zie foto's...
 
 
 
Wist u dat...?
 
- Sommige mensen denken dat we voor onze lol naar de hal zijn gegaan, met dichte bar?
 
- We daar verkorte sets hebben gespeeld?
 
- Dit ook maar goed is want inspelen en lijnen vegen gemiddeld 20 minuten heeft geduurd?
 
- Verkorte set toch echt niet hetzelfde is als een pro-set?
 
- Pro-sets uit de hele oude doos zijn?
 
- Als je gravel in je schoen laat zitten, je binnen het echte gravel-gevoel kan vasthouden?
 
- Je eerst je tegenstanders een hand geeft voordat je je partneres kust?
 
- We de groetjes terug doen aan Eric?
 
- De dames Spijker en Hoofd echt hun mannen niet vergeten waren? (echt niet!)
 
- Het duurt effe maar als je strepen maar goed zitten?
 
- Karin blij was dat het verkort was?
 
- Er tenminste nog iemand blij is?
 
- Sommige mensen denken dat ze niet levensvatbaar zijn zonder alcohol?
 
 
 
Kijktip voor morgen: 20.00u DD6 35+: Anne-Greet van Laar met Esther van Eijk tegen Ilse Hendriks en Peggy Walsen
 

                                                                                       

 

 

 

Maandag 5 september

 
 
 
Wist u dat…?
 
 
 
-         - Fred Schipaanboord vandaag jarig is? (gefeliciteerd!!!)
 
-         - Als ‘ie gaat staan, heb ‘ie reuma?
 
-         - 40-30, deuce coming up?
 
-         - Je zat er lekker tussen?
 
-         - Dat Els dat vannacht ook zei?
 
-         - Als het matchpoint nog gespeeld moet worden, er nog niet gekust hoeft te worden?
 
-         - Als je naar ’t Laer gaat, je je winterjas mee moet nemen?
 
-         - Of gewoon veel moet drinken?
 
-         - Damesdubbels ook dit jaar weer best lang duren?
 
-         - Er gelukkig af en toe wat mannen afzeggen waardoor we wat extra ruimte hebben?
 
-         - We alles buiten gespeeld hebben?
 
-         - Het 3-2 is op baan 1?
 
-         - Sommige mensen voor de wedstrijd al een drankje nemen? (zie foto’s)
 
-         - Daan weer terug is van weggeweest?
 
-         - Het nog steeds 3-2 is op baan 1?
 
-         - We taart gaan krijgen van Fred en Karin?
 
-         - Wij natuurlijk weer zeer soepel in de planning zijn geweest?
 
-         - Aafke weer gezellig met ons gegeten heeft?
 
-         - Het eten weer heeeeeeeerlijk was? (zie site voor menu)
 
-         - Chantal door nog een toegift in petticoat als laatste de baan op ging?
 
-         - De rookpauze begonnen is?
 
-         - Samson en Gert verloren hebben?
 
-         - Brat en Frat ook?
 
-         - Jeroen en Jeroen toch echt iets meer moeten tennissen?
 
-         - J.B. een enorme thee heeft?
 
-         - En Monde dit graag wil onderzoeken?
 
-         - We onze taart verstopt hadden?
 
-         - Dit ook maar goed is want anders Geerie er stiekem van gesnoept had?
 
 
 
Kijktip voor morgen:
 
18.00u HE6 35+: Jan-Marten Schotsman tegen Kenneth Perez
 
 
 

 

 

                                                                                   

 

Zondag 4 september

 

Het is raar maar waar! We hebben alles buiten kunnen spelen vandaag. Met dank aan Gerard voor al zijn inspanningen hiervoor. En natuurlijk ook de mannen die hebben geholpen met sponzen bedankt: Martijn en Hans! Vanmorgen ook weer de traditionele opening gehad met bondsgedelegeerde Aafke Gaasbeek en andere vrienden van het toernooi. De taart was heerlijk, en ook de Prosecco smaakte niet vies. Martijn bedankt!!!

 

Wist u dat…?

 

- Het menu voor deze week op de site staat?  - Er morgen dus ook garnalenpies te verkrijgen is? - Een poes niet zwart is maar nat? - Als je elkaar nog niet zo goed kent, je niet weet wat de ander lekker vindt? - Het wel zo handig is dat je in het finaleweekend beschikbaar bent? - Zeker als je de halve finale al bereikt hebt? - We een super mooie bos bloemen van Hans en Vera hebben gekregen? (bedankt!!!) - We onwijs lekkere Portugese taartjes (Pasteis de Nata) hebben gekregen, versgebakken nog wel, van Ingrid Schotsman? (bedankt!!!) - Eric en Willem lepeltje-lepeltje hebben gelegen vannacht? - Face to face communicatie uit de mode is? - Ja, ook als iemand gewoon op het terras zit!? - Gerhard Nordemann en Corry Hermans vandaag jarig zijn? (Gefeliciteerd!!!) - Wij bereikbaar zijn op de club op telefoonnummer 035-5314677? - Wij dus niet bereikbaar zijn op het nummer dat op toernooi.nl staat? - Tenzij u graag Carolijne even alleen wilt spreken? - De eerste foto’s op de site staan? - Eric goeie tips aan Willem kan geven? - We vandaag heerlijk gegeten hebben, met dank aan Monde en Farida? - De dames van de Hanrathsingel van hun geloof zijn gevallen? - Zij geen Rucanor-rugtasjes meer hebben?   Voor morgen hebben we 2 kijktips met echte personalities (neem je petticoat en je tandenborstel mee!): 21.30u DD 7 35+: Chantal Janssen met Jos Kouwenberg tegen Corinne Brouwer met Corrie Hermans 21.30u GD 7 35+: Rolf Wouters met Nicolien van den Bedum tegen Marielle de Veen met Paul Cohn

 

 

 

                                                                             

 

Zaterdag 3 september

 

We zijn begonnen, yyyyeeaaaahhh!!!!! En het was toch lekker weer!!!

 

Wist u dat?

 

- Ageeth voor ons de rondjes heeft geregeld voor aan de flesjes Extran? (bedankt!!!!) - Farida manager is geworden van de Huilhoek? - Morgen onze fotograaf (Monde) er weer is? - Van de 3 kilo snoep er al bijna 1 op is? - We weer een nieuwe zak hebben gekregen van Boudewijn en Marlot? (bedankt!!!!) - De eerste chocoladetaart er alweer in zit? - Huiswerk beter gepland moet worden? - Dit namelijk een slechte reden voor een walk over is? - Het thema van de feestavond is WIT met iets extra’s? - We een nieuw koppel hebben? Far en Ken, Barbie eat your heart out? - Partnerruil niet succesvol is gebleken? - De punch er weer is? (Gonnie bedankt!!!!) - Er meer gelachen moet worden? - Nicole niet zo smart is? - Er maar één de enige echte is? - Wie van de 3? - IJsjes ook lekker zijn? (bedankt familie Vinkenburg-Meijer-de Boer-Langendorf!!!!) - Het intelligentie niveau stijgt?            • Wat kost een uur fysiotherapie?            • Heeft een autoband een binnenband?            • Hoe kan Sipke-Jan bij Boulevard zitten als hij nog in de grot zit?   Kijktip voor morgen: 16.30u DD7 35+ Clementine Butot met Ageeth Dierdorp tegen Natalie van den Brand en Femke Swaan.

 

 

 

                                                                             

 

Hartelijk welkom op de toernooisite van TC ´t Laer Open 6/7 toernooi,

 
 
 
De inschrijving voor het toernooi is inmiddels gesloten, de loting is verricht en zelfs de schema´s zijn al gepubliceerd.
 
Daarnaast hebben we ook al de eerste wedstrijden doorgemaild. Ofwel, we zijn er bijna helemaal klaar voor!
 
Hou je inbox in de gaten voor speeltijden, duim voor goed weer en dan zien we jullie vanaf aanstaande zaterdag allemaal heel graag op ´t Laer (ook als je niet speelt maar gezellig komt supporten!)!
 
 
 
De wedstrijdleiding
 
 
 
                                                                                                                    
 
 
 
 
 

 

 
Dit jaar zal ons toernooi plaatsvinden van 3 t/m 11 september.
De inschrijving is geopend, klik op de button hiernaast!

 

 
Wedstrijdleiding Afgelopen jaren stond er een team van dames voor u klaar als het ging om het organiseren van het toernooi. En ook dit jaar kunt u rekenen op dezelfde vijf dames om alles in goede banen te leiden: Barbara van Isselt, Edmonde van Laar, Farida Doornberg-van Geenen, Nicole van Isselt en wedstrijdleidster Carolijne van Hest .  
  Onder (v.l.n.r.): Farida, Nicole & Edmonde
 
 
 
Bondsgedelegeerde
We zijn weer zeer blij dat, zoals al vele jaren Aafke Gaasbeek, ons weer bij zal staan als bondsgedelegeerde.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Groundsman
Gerard Keetelaar zal ons tijdens het toernooi bijstaan en de banen tot in de puntjes verzorgen.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Matthijs Peters is onze webmaster, niet alleen voor de toernooisite, maar voor de gehele website van ´t Laer. 
 
 
 

 


Login

Password vergeten?
Account aanmaken?

Sponsors

Links

KNLTB


Reclame